Binbir Gece Rüyaları

Binbir Gece Rüyaları sezon finaliyle 7 Haziran cuma akşamı saat 20.00’de yeniden Taksim’de 🍁🍃

Yüzlerce kişiyle buluşan, bir çok rüyaya sahne olan, rüyaların birleştiren yönleri üzerinde durup toplumun ortak duygularına vurgu yapan Binbir Gece Rüyaları Taksim’de sizlerle buluşacak.

Kabuslar, tekrarlayan rüyalar, unutulmayan ve sizde güçlü etki bırakan rüyaların yanında tuhaf, absürt veya keyifli rüyaları da gündemimize aldığımız ve bu rüyaların derininde daha neler var diye düşünenler için hazırladığımız Binbir Gece Rüyaları’nda sahnede anlatılan rüyaların psikolojik analizleri üzerinde duruyoruz. Hem sahnede rüyasını anlatan, hem de dinleyici koltuğunda oturan bütün katılımcıların etkin olarak sürece dahil edildiği bu atölyemiz interaktif bir zemine sahiptir. Çalışmaya bir rüyanızı anlatarak veya sadece dinleyici olarak katılabilirsiniz. Etkinlikte 2 kişinin rüyası çalışılacaktır.

Moderatörümüz Psk. Dan. Ali Rıza DURU, paylaşılan rüyaların diğer insanların hayatında ne tür çağrışımlar yaptığını, rüya temalarındaki ortak ve ayrık tarafları, nelere temas ettiğini ve ne hissettirdiğini grupça tartışıp paylaşacaktır. İndirgenmiş klasik yaklaşım yerine psikolojik zeminde rüyaların nasıl analiz edildiğini deneyimlemek isteyen herkes katılabilir.

Tarih: 7 Haziran 2024, Cuma
Saat: 20.00 – 22.30
Yer: Endless Art Taksim

Adres: Endless Art Taksim | (Adres: İnönü, Elmadağ Cd. No:28, 34373 Şişli)
Kontenjan sınırlıdır.

Biletler için TIKLAYINIZ

Binbir Gece Rüyaları