Duyurular

Medipol Üniversitesi Tıp Öğrenci Kongresinde bir Rüya Atölyesiyle birlikteyiz.

Rüyalar size ne anlatır, hangi psikolojik ihtiyacın dışavurumu olabilir, rüyalarda kendinizin hangi yönlerini görebilirsiniz? Binlerce yıldır gizemini koruyan ve ilgi odağı olmaya devam eden rüyaların psikodinamiklerini hiç merak ettiniz mi? Rüya Enstitüsü kurucusu Psk. Dan. Ali Rıza Duru ile rüyalarımızın derinliğine iniyoruz! Rüyalarımızın tarihi, işlevi, psikolojisi gibi hepimizin merak ettiği konuları aydınlatacak olan atölyemize rüya meraklılarını bekliyoruz!

https://medkon.medipol.edu.tr

Rüyalar Bize Ne Anlatır?

Geçmişten bugüne “Rüyalar Bize Ne Anlatır” sorusunun cevabını konuşacağımız yeni bir eğitimle sizlerle buluşuyoruz. Bu eğitimde, rüyaların gizemli dünyasına bir kapı aralayacak ve psikolojik açıdan nasıl ele alındıklarını keşfedeceğiz. Rüyaların tarihinden, Freud ve Jung’un teorilerine, rüya analizi tekniklerinden bireysel bir rüya analizi uygulamasına kadar birçok konuyu kapsayan bu eğitim, rüya psikolojisiyle tanışmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Eğitim İçeriği:
Tarihte rüyalar ne anlatır?
Sanatta, Felsefede Rüyalar Ne Anlatır
Freud ve Jung’a Göre Rüyalar Ne Anlatır
Bireysel Rüya Analizi Teknikleri
Rüya Analizi Uygulaması
Soru – cevap

Bu eğitim, rüyaların psikolojik yönlerini keşfetmek isteyen herkes için uygun bir temel sağlamayı amaçlamaktadır. Tarihten bu güne rüyalar bize ne anlatır sorusuna cevap bulmaya çalıştığımız bir ders olacak.

Tarih: 24 Nisan 2024 | 20.00 – 22.30
Zoom/Online
Eğitim ücreti: 300TL
Kayıttan izleme imkanı.

Bilgi ve kayıt için iletişime geçebilirsiniz.